Nowy rok szkolny – nowe wyzwania

Opublikowane: 3 września 2012

W poniedziałek,3 września 2012 roku również w Glinczu rozpoczął się kolejny rok szkolny. Jeszcze niedawno żegnano klasę III, a teraz przyszła pora powitać dzieci z klasy „0”.
Zapraszam serdecznie wszystkich rodziców do zaangażowania się w życie szkoły. Jest wiele możliwości aby poprawić standardy i uatrakcyjnić naukę naszym dzieciom. Między innymi w tym celu powstało nasze stowarzyszenie. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami, pomysłami i zapraszam do wspólnego działania.

Wszystkim dzieciom życzę wytrwałości, sukcesów, nowych przyjaźni oraz radości z nauki! Niech przyświecają wam słowa Janusza Korczaka:
„Nie tak ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko trochę obchodziło, a żeby go coś naprawdę bardzo zajmowało”.

Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnego „Radunia”
Izabela Małycha