Radunia Glincz świętuje

Opublikowane: 30 kwietnia 2013
26 kwietnia 2013r nastąpiła uroczysta inauguracja Ragionalnej Ligi Piłki Nożnej. W tym dniu obchodziliśmy 35 lecie pracy trenerskiej pana Jana Górskiego oraz I Urodziny Koła Sportowego Radunia Glincz. Zostały również rozegrane mecze pomiędzy Radnymi Gminy Żukowo, przedstawicielami Samorządu Powiatu Kartuskiego oraz Przyjaciółmi RegioLigi.
27 kwietnia od godziny 12 turniejowe zmagania rozpoczęły najmłodsze roczniki Raduni Glincz. Kolejne mecze rozegrała kategoria 1996 i młodsi. Kolejną atrakcją była konkurencja Siłaczy w ramach Iron Deadlift Tour. Warto wspomnieć o przestojnym Szeryfie, który uraczył nas swoją obecnością :)
28 kwietnia rozegraliśmy ostatnie turnieje w trzech kategoriach wiekowych. 1998 i młodsi, Seniorzy i 2000 i młodsi. Gościliśmy u siebie sympatyczne drużyny z Miechucina, Tuchomia, Skrzeszewa i Przyjaźni. Całe Trzydniowe Świętowanie nie odbyłoby się gdyby nie pomoc i wsparcie osób i firm. Dziękuję wszystkim zaangażowanym, a w szczególności: Panu Romanowi Noetzel, placówkom Alior Bank, Kartuzy i Żukowo, Pani Izabeli Małycha i Stowarzyszeniu Rozwoju Regionalnego Radunia, Pani Sołtys, mieszkańcom, w szczególności Panu Sławomirowi Skierka, Panu Henrykowi Miotk. Jest jeszcze jedna osoba, której należą się największe podziękowania. Pan Piotr Huzarek, jest mieszkańcem Gdańska i Glincz odwiedza sporadycznie. Jednak nie pozostaje on obojętny na nasze potrzeby. Dofinansował stroje dla drużyny Seniorów a dzięki pozyskanym przez niego funduszom w znacznej mierze pokryliśmy koszty Inauguracji Regionalnej Ligi Piłki Nożnej w Glinczu.
Serdecznie dziękuję… :)