Wyniki Kaszubskiego Przeglądu Talentów

Opublikowane: 10 czerwca 2013

kat. do 10 latDSC_0340

  1. Andrzej Galiński – recytacja
  2.  Piotr Zamudio – Zeidler – recytacja
  3. Wiktoria Czarnecka – Rybandt – recytacja

Wyróżnienie: Michał Galiński (akordeon)

Marcel Kibort (gimnastyka).

 

kat. 11-17

1         Damian Sochacki – Moje bazgroły

2         Albert Woelke – Instrument – kompozycja własna

3         Eliza Groth – Taniec – własna aranżacja

Nagroda publiczności – Kamila Sychta – Hallelujah

kat. 18+

1.            Agnieszka Patrzałek – HenHouse – moda dla dzieci

2.            Angelika Szulfer – Retro Szafa – moda kaszubska

3.            Irena Wróbel – ozdoby

Wyróżnienie – Regina Wicka – robótki ręczne na drutach

 

kat. kulinarna

1.            Mariola Rychert – Pierś z kurczaka w kokosie nadziana serem camembert i żurawinąDSC_0365

2.            Anna Kmita                – Ciasto wytworne, Chleb razowy

Nagrody publiczności:

1.            Elżbieta Rybandt – Sałatka śledziowa, Śledzie w rodzynkach po kaszubsku

2.            Elżbieta Ratowt – Tort z kaszubską maliną

3.            Bożena Brilowska – Ciasto marchewkowe

 

Komisje:

Kat do 10lat

  1. Halina Uchman – dyrektor delegatury kuratorium w KościerzynieDSC_0291
  2. Wiesława Toczyńska – dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie
  3. Helena Adamska –założyciel, kierownik i instruktor zespołu muzycznego „Spiéwné kwiôtczi”, artysta Teatru Rozrywki w Chorzowie a obecnie pracownik Urzędu Gminy w Żukowie
  4. Małgorzata Stefańska Stankiewicz – finalistka x-factor

Kat. 11-17 lat i 18+

  1. Małgorzata Stefańska Stankiewicz – finalistka x-factor
  2. Mariusz Florczyk – Wiceprezes Fundacji Słoneczne Wzgórze, artysta
  3. Adam Okrój – Przewodniczący Rady Gminy Żukowo
  4. Jacek Raulin – Wiceprezes Fundacji Morena
  5. Karol Szabucki – prezes Stowarzyszenia Pogłos Kultury

Kat. kulinarna

  1. Genowefa Zasada – sołtys Glincza
  2. Tadeusz Ptach – restaurator
  3. Daniel Dopka – przedstawiciel Ośrodka Kultury Starostwa Powiatowego w Kartuzach